Hoco Y16 nutikell must

55,90 

Ainult 1 laos

Brand: Hoco

Elegantne veekindel Hoco Y16 nutikell töötab hästi nii tööl, kodus, reisil kui ka trenni tehes. Sellel on värviline ekraan, mitme spordi režiimid, see mõõdab pulssi ja küllastust ning jälgib und. See võimaldab teil pidada vestlusi ja hallata kõnesid. vaadata kontakte, lugeda sõnumeid ja teatisi ning vastata neile.

Hoco nutikell loodi aktiivseid inimesi silmas pidades. Stiilne disain sobib igale randmele.

Kasutusmugavus tänu värvilisele TFT-ekraanile, mille diagonaal on 1,39” ja 360 × 360 px, ning poolakeelse menüü toele. Ühe laadimisega töötab seade kuni 7 päeva.

Nutikellal on sisseehitatud kõlar ja mikrofon, mis võimaldab kella abil kõnedele vastata ja helistada ilma, et peaksite seda tegema. võttes oma telefoni taskust välja. Samuti võimaldab see sõnumeid ja teatisi lugeda ja neile vastata.

Nutikell uurib füüsilist aktiivsust, mõõtes südame löögisagedust ja küllastumist ning jälgides ka und. Võimaldab jälgida treeningute edenemist mitme treeningrežiimi, une jälgimise, reaalse pulsi, vere hapniku ja muude funktsioonide abil

Kell ühildub iOS ja Android süsteemidega seadmetega. Sellel on IP67 veekindlusklass

Spetsifikatsioon:
Mudel: Hoco Y16
Ekraan: 1,39 TFT mahtuvuslik puuteekraan 360 × 360 px
Protsessor: Ruiyu Realtek 8762DT
Mälu: RAM 192KB + ROM 128MB
Ühenduvus: Bluetooth v5.1 (kuni 10 m)
Aku kestvus: umbes 5-7 päeva ühe Bluetooth-ühendusega / umbes 3-5 päeva kahekordse Bluetooth-ühendusega (vajalik funktsiooni kutsumiseks)
Ooteaeg: umbes 15 päeva
Aku: 260 mAh
Laadimise tüüp: magnetiline
Kaabel kaasas: jah (laadimine)
Veekindlusklass: IP67
Ühilduvus: iOS seadmed ja Android
Keel: 22 keelt (poola, hiina, inglise, vene, araabia, vietnami, taani, tai, pärsia, hispaania, malai, kreeka , prantsuse, itaalia, saksa, portugali, türgi, ladina, rumeenia, heebrea, birma, ukraina)
Funktsioonid: helistamine, tõukemärguanded, kõne tagasilükkamine, sõnumite meeldetuletus, meeldetuletus ühenduse kohta, mitme treeningrežiimi toetamine, une jälgimine, reaalne pulss, vere hapnik ja muud funktsioonid

Seotud tooted