Hoco Y12 Ultra Nutikas käekell

56,90 

Ainult 1 laos

Brand: Hoco

Elegantne, veekindel naiste nutikell Hoco Y12 Ultra tuleb kasuks tööl, kodus, reisil või treeningul. Sellel on värviline ekraan, mitme spordi režiimid, süda/küllastus/uni. See võimaldab teil helistada, kõnesid hallata. vaadake kontakte, lugege sõnumeid ja teatisi ning vastake neile.

Nutikell Hoco on loodud aktiivsetele inimestele. Stiilne disain sobib igale randmele.

Seadet on mugav kasutada tänu värvilisele TFT-ekraanile, mille diagonaal on 1,96”, eraldusvõimega 240 × 282 px ja menüü toele 22 keeles. Seade võib ühe laadimisega töötada kuni 6 päeva.

Nutikellal on sisseehitatud kõlar ja mikrofon, mis võimaldab kella abil kõnedele vastata ja helistada ilma, et peaksite seda tegema. võttes oma telefoni taskust välja. Samuti võimaldab see lugeda sõnumeid ja teatisi ning neile vastata.

Nutikell kontrollib füüsilist aktiivsust, mõõtes pulssi, hapnikuküllastust ja jälgides und. Tänu mitme spordiala režiimidele võimaldab see treeningu edenemist kontrollida.

See toode töötab iOS-i ja Android-seadmetega. Sellel on IP67 veekindluse klass.

Sisaldab:
– Hoco Y12 Ultra nutikell
– silikoonrihm
– magnetlaadija

Spetsifikatsioon:
Mudel: Hoco Y11
Ekraan: TFT mahtuvuslik puuteekraan 1,96”, 240 × 282 px
Protsessor: Realtek 8762DT
Mälu: 128 MB
Ühenduvus: Bluetooth v5.0 (kuni 10 m)
Aku kestvus: umbes 4-6 päeva ühe Bluetooth-ühendusega / umbes 2 päeva kahekordse Bluetooth-ühendusega (vajalik helistamise funktsiooni jaoks)
Ooteaeg: umbes 7 päeva
Aku: 280 mAh
Laadimise tüüp: magnetiline
Kaabel kaasas: jah (laadimine)
Materjal: käekell: alumiiniumisulam / rihm: silikoon
Veekindlusklass: IP67
Ühilduvus: iOS ja Android seadmed
Keel: 22 keelt (hiina, inglise, vene, araabia, vietnami, taani, tai, poola, pärsia, hispaania, malai, kreeka, prantsuse, Itaalia, saksa, portugali, türki, ladina, rumeenia, heebrea, birma, ukraina)
Funktsioonid: Bluetoothi kõne, teavitus, kõne tagasilükkamine, sõnumi meeldetuletus, kõne meeldetuletus, pulsikell, istumise meeldetuletus, vere hapnikumõõtja, vererõhumõõtja, unemonitor, naiste terviseabi, mitme spordi režiimid, sammude arv, kalorid, vahemaa, kaugfotograafia, muusika juhtimine, äratuskell, stopper, ilmanäidik, mitte segada režiim ja muu

Seotud tooted