Hoco Y14 Nutikas käekell

59,90 

Ainult 1 laos

Brand: Hoco

Elegantne, veekindel naiste nutikell Hoco Y14 tuleb kasuks tööl, kodus, reisil või treeningul. Sellel on värviline ekraan, mitme spordi režiimid, süda/küllastus/uni. See võimaldab teil helistada, kõnesid hallata. vaadake kontakte, lugege sõnumeid ja teatisi ning vastake neile.

Nutikell Hoco on loodud aktiivsetele inimestele. Stiilne disain sobib igale randmele.

Seadet on mugav kasutada tänu värvilisele TFT-ekraanile diagonaaliga 1,32”, eraldusvõimega 360 × 360 px ja menüü toele 21 keeles. Seade võib ühe laadimisega töötada kuni 7 päeva.

Nutikellal on sisseehitatud kõlar ja mikrofon, mis võimaldab kella abil kõnedele vastata ja helistada ilma, et peaksite seda tegema. võttes oma telefoni taskust välja. Samuti võimaldab see lugeda sõnumeid ja teatisi ning neile vastata.

Nutikell kontrollib füüsilist aktiivsust, mõõtes pulssi, hapnikuküllastust ja jälgides und. Tänu 11 mitmespordirežiimile võimaldab see treeningu edenemist kontrollida.

See toode töötab iOS-i ja Android-seadmetega. Sellel on IP68 veekindluse klass.

Spetsifikatsioon:
Mudel: Hoco Y14
Ekraan: TFT mahtuvuslik puuteekraan 1,32”, 360 × 360 px
Protsessor: Realtek 8762DT
Mälu: 128 MB
Ühenduvus: Bluetooth v5.0 (kuni 10 m)
Aku kestvus: umbes 5-7 päeva ühe Bluetooth-ühendusega / umbes 3 päeva kahekordse Bluetooth-ühendusega (vajalik helistamise funktsiooni jaoks)
Ooteaeg: umbes 15 päeva
Aku: 200 mAh
Laadimise tüüp: magnetiline
Kaabel kaasas: jah (laadimine)
Veekindlusklass: IP68
Ühilduvus: iOS ja Android seadmed
Keel: 21 keelt (hiina, inglise, vene, araabia, vietnami, taani, tai, poola, pärsia, hispaania, malai, kreeka, prantsuse, itaalia, saksa, portugali, türgi, ladina, rumeenia, heebrea, birma)
Funktsioonid: Bluetoothi kõne, teavitus, kõne tagasilükkamine, sõnumi meeldetuletus, kõne meeldetuletus, pulsimõõtja, istumise meeldetuletus, vere hapnikumõõtja, vererõhumõõtja, unemonitor, 11 mitme spordi režiimi, sammude arv, kalorid, vahemaa, kaugpildistamine, muusika juhtimine, äratuskell, stopper, ilmanäidik, mitte segada režiim ja muu

Seotud tooted