Selfie stick LED-statiiv

23,90 

Ainult 1 laos

Eemaldatava täitevalgustusega Selfie Stick statiiv, millega on lihtne teha selfie- või grupipilte, sobib pidudeks, reisimiseks, matkamiseks jne. Samuti saate seda kasutada kiire ja lihtsa statiivina.

Tänu varjatud sissetõmmatavale disainile on see ainult 20,6 mm või kokkuvolditud suurus ja pikendus max. 97 cm. Kaal ainult 160 g, selle võiks panna taskutesse või muudesse väikestesse kottidesse. Kui soovite salvestada ilusat hetke, on see alati olemas.

Reguleeritav nurk – Bluetooth Selfie Stickil on 360 kraadi pööratav telefonihoidja disain, mis toetab mobiiltelefoni horisontaalseid klambreid ja vertikaalseid klambreid.

Bluetoothi juhtimiskaugus on kuni 33 jalga, mis võimaldab teha ise pilte või teha grupipilte kaugjuhtimispuldi maha võttes.

Kiire Bluetooth-ühendus telefoniga, saate seda käes hoidvat selfie-pulka hõlpsalt kasutada, vajutades päästiku juhtnuppu. Saate seda kasutada tihedaks enesepildistamiseks või laiendada, et saada suurem maastik. Veelgi enam, te kasutate seda lauatelefoni hoidjana, teete otseülekannet Internetis, vaatate telesaateid jne. Väga paindliku reguleeritava vaatekõrgusega vähendate oluliselt kuklavalu ja õlavalu.

Funktsioonid:

Bluetoothi versioon: 4.0
Juhtmevaba tööraadius: 6 meetrit
Netokaal: 185 g
Teleskoopvarda materjal: roostevaba
Täitevalgusti aku: taaslaetav aku
Täitevalgusti Aku maht: 100ma
Täitke LightPlaytime: 2 tundi
Täitevalgusti Laadimisaeg: 20 minutit
Toote suurus:50 × 34 × 206~965 mm
Kasutamine: Android 4.44+ / iOS 4.0

Seotud tooted