Samsung A13 5G/A04s Smart view magnet must

18,90 

Ainult 1 laos

Kabuur SMART VIEW tehnoloogia ja seadme äratus-/uinutamisfunktsiooniga. Pühendatud Android-telefonidele. Sellel on spetsiaalne aken, kus kuvatakse kuupäev ja kellaaeg. Magnetiga suletud.

Korpus on varustatud õhukese paneeliga, mis võimaldab pärast klapi sulgemist kuvada kuupäeva ja kellaaega. Komplektis on QR-koodiga kaart, millega saab alla laadida selle funktsiooni käivitamiseks vajaliku rakenduse ning unikaalne kood, tänu millele saab korpust oma seadmega seadistada.

Korpus pakub suurepärast kaitset kogu seadmele, kaitstes seda kahjustuste, kriimustuste ja mustuse eest ning tagab lihtsa juurdepääsu kõikidele nuppudele ja portidele. Lisaks on korpusel spetsiaalne auk valjuhääldi jaoks, mis võimaldab pärast sulgemist vabalt rääkida.

Kabuuri saab kasutada ka alusena. See võimaldab teil vaevata filme vaadata ja telefoni sisu sirvida. Lisaks on korpusel sisselülitamise / automaatse magamisseadme funktsioon. Korpuse avamine äratab seadme, klapi sulgemine aga paneb nutitelefoni magama, mis vähendab oluliselt akukulu; seda kõike tänu korpusesse paigutatud spetsiaalsetele magnetitele.

Seotud tooted