IPhone 15 Pro X-ONE Sapphire kaitseklaas

29,90 

Laos

Brand: X-ONE

Unikaalne safiirkattega karastatud X-one klaas – ekraanikaitses number üks. Tänu sünteetilise safiirikihile on see traditsiooniliste klaasidega võrreldes kriimustuskindlam. Täispinna liim tagab täiusliku nakkuvuse ja oleofoobne kate hoiab ära sõrmejälgede tekkimise.

Safiir on üks vastupidavamaid looduses leiduvaid mineraale – 10-punktilisel Mohsi skaalal jääb see teemandi taha. Prillides on selle sünteetiline versioon, mis on korundi ja alumiiniumoksiidi kombinatsioon.

Praktikas muudab selline kõrge kõvadus safiirklaasi palju vastupidavamaks mehaanilistele kahjustustele – näiteks kriimustamisele igapäevaste esemetega, nagu nuga või võtmed.

Safiiri lisaeelis on selle täielik optiline läbipaistvus. Pärast installimist taastage selgelt algse ekraani värv, pakkudes suurepärast pildikvaliteeti ja tundlikku reaktsiooni. Oleofoobne kate hoiab ära inetute sõrmejälgede tekke.

Täielik liimimispind paneb klaasi ideaalselt ülevalt alla jääma. Takistab ka tolmuosakeste sattumist ekraani alla. Klaasi madal paksus (0,3mm) ei paksenda telefoni optiliselt ja paneb klaasi kaitseümbrisega hästi sulanduma.

Safiirklaasi on ohutu kasutada. Klaasi ümarad servad kaitsevad kokkupanekul vigastuste eest. Lisaks, erinevalt traditsioonilistest läätsedest, ei tekita Sapphire klaas purunemisel teravaid kilde, mida saaks kergesti sõrmedega lõigata, ning puruneb piki pinda, luues ämblikuvõrgu mustri.

Omadused:
Liim: kogu pinnale
Ekraani katvus: katab kogu ekraani, sealhulgas ekraani kumeruse
Materjal: karastatud safiirklaas
Paksus: 0,3 mm
Välimus: musta raamiga
Oleofoobne kate: jah

Eriomadused: Kõrge kõvadus, täiuslik läbipaistvus, kogu pinna nake

Komplektis:
– karastatud klaas
– märg riie
– kuiv riie
– positsioneerimiskleebised

Klaas saadaval ripatsiga paberpakendis.

Seotud tooted