Baseus Encok WM01 Kõrvaklapid roheline

39,90 

Ainult 1 laos

Brand: Baseus

Baseuse disainiga kõrvasisesed peakomplektid. Need pakuvad suurepärast helikvaliteeti, suurepärast välimust, pikka aku kasutusaega ja juurdepääsu hääleassistendile.

Kõrvaklapid toetavad Google’i ja Siri häälassistenti; funktsiooni käivitamiseks vajutage sõrmega telefonitoru kestale. Tänu kaasaskantavale laadimisjaamale saad need kaasa võtta kõikjale – kotti, seljakotti või taskusse ning ka laadida, mis juhtub automaatselt kõrvaklapid ümbrisesse pannes.

Kõrvaklapid on äärmiselt diskreetsed, kerged ja kompaktsed – kaaluvad vaid 4 grammi; on ergonoomilise kujuga, mis sobib ideaalselt inimkõrva struktuuriga ja silikoonelementidega, mis tagavad kasutusmugavuse isegi mitmeks tunniks.

Kõrvaklapid ühenduvad üksteisega juhtmevabalt; see tagab sujuva heliedastuse ilma ummistumise või lahtiühendamiseta. Lisaks saate tänu müra vähendamise funktsioonile seda komplekti kasutades välismürast peaaegu täielikult välja jätta.

Juhtmevaba komplekt tähendab kaablite puudumist. Täielikult laetuna võib aku töötada kuni 5 tundi, esitades pidevalt muusikat 70% helitugevusega. Laadimisümbrisega kasutamisel võivad need kesta kuni 5 korda kauem!

Spetsifikatsioon:
Materjal: ABS
Versioon: V5.0
Sidekaugus: 10 m
Ooteaeg: 250 h
Muusikaaeg: 5 tundi (70% helitugevusest)
Muusika kuulamise aeg koos laadimisümbrisega: 25 h
Aku maht: 40 mAh / 0,148 Wh (kõrvaklapid) 300 mAh / 1,11 Wh (laadimiskarp)
Kõrvaklappide nimisisend: DC5V – 50mA
Kõrvaklappide nimitarbimisvool: 8 mA
Laadija nimisisend: DC5V – 300mA
Laadimiskasti nimitarbimisvool: 96 mA
Laadimisaeg: 1,5 h
Sagedusreaktsiooni vahemik: 20-20KHz
Dünaamika: 108 dB
Takistus: 32 Ω
Laadimisliides: USB-C
Kaabel: USB-A – USB-C 3A 30 cm
Vahetatavad kustutuskummid: väikesed / keskmised / suured
Sobib: ühildub kõigi juhtmevabade seadmetega

Seotud tooted