Xiaomi Redmi 13C OG Premium kaitseklaas must

14,90 

В наличии лишь 1

Premium karastatud klaas juhtivalt tootjalt OG. Seda iseloomustab täielik liimimispind (servast servani) koos suurenenud nakkuvusega. Kvaliteetne üliõhuke karastatud klaas täisliimpinnaga. Paksus 0,2 mm tagab ekraani 100% läbipaistvuse ning 9H kõvadus tagab suurepärase kaitse kriimustuste ja kukkumiste eest. Uue põlvkonna oleofoobne kate hoiab ära sõrmejälgede, samuti tolmu ja mustuse.

Täiuslikult sobitatud karastatud klaas kõvadusega 9H aitab pikendada teie seadme eluiga. Tänu sellele on ekraan tõhusalt kaitstud kriimustuste eest, mis tähendab telefoni kasutamise mugavust.

Telefonimudelile kohandatud klaasil on kogu pinnal suurenenud nakkuvusega liim. See kleepub kiiresti ja täpselt ekraanile, jätmata õhumulle. Paigalduskomplekt muudab toote eksponeerimise lihtsaks ilma suuremate probleemideta.

Kõigest 0,2 mm paksuse üliõhukese koostisega on kaasas täielik läbipaistvus ja puutefunktsioonide säilimine. Lisaks ei jää tänu uue põlvkonna olefoobsele kattele klaasile sõrmejälgi, tolmu ega mustust.

Spetsifikatsioon:
Tootja: OG
Liim: servast servani kogu ekraanil (suurenenud kleepuvus)
Paksus: 0,2 mm
Kõvadus: 9H
Klaasi tüüp: karastatud oleofoobse kattega

Похожие товары