Samsung Note 10 UV Kaitseklaas

22,90 

В наличии лишь 1

Brand: Bestsuit

Superpaindlik hübriidklaas Bestsuitilt professionaalidele. Paigaldamine UV-liimiga tagab täieliku nakkumise kogu pinna ulatuses ja annab 100% puutetundlikkuse. Hot Bending tehnoloogiaga karastatud, töötab see suurepäraselt koos sõrmejäljelugejaga.

Ainulaadne 0,38 mm paksuse karastatud klaasi ja PET-kile kombinatsioon muudab klaasi nii kõvaks kui painduvaks – seda saab painutada kuni 180 kraadi! Tänu sellele paindlikkusele klaasi servad ei rikne ega purune, pikendades selle eluiga.

Klaas on toodetud Hot Bending tehnoloogias – klaasi kumerused on kuumvormitud, tänu millele taasesitab klaas pilti veelgi paremini ja vähendab võimalikke moonutusi. Klaasi servad on ümarad, mis tagab ohutu kasutamise. Klaas ei paksenda telefoni . Kõrge läbipaistvus tagab pildi täiusliku selguse ja oleofoobne kate takistab sõrmejälgede teket.

Töötab suurepäraselt sõrmejäljelugejaga mudelites nagu nt. Samsung S20, S21, Note 10, Note 20 mis muudab klaasi kasutamise veelgi mugavamaks ja mugavamaks.

Komplekti kuulub kõrgeima kvaliteediga Jaapani Nano UV liim.

TÄHELEPANU! Rahuldava efekti saavutamiseks kandke liim ühtlaselt üle kogu pinna (ülemine, keskmine, alumine) ja kiiritage kõiki neid osi 2 minutit, kuni vaik on kõvenenud. Vajadusel eemalda liigne liim kuiva lapiga enne UV-lambiga kuumutamist.

Omadused:
Ekraani katvus: katab kogu ekraani, sealhulgas ekraani kumeruse
Materjal: karastatud klaasi ja PET-kile hübriid
Paksus: 0,38 mm
Välimus: saadaval musta raamiga
Oleofoobne kate: jah
Kuumpainutamise tehnoloogia, kaasas kvaliteetne UV-liim, täiuslik pildi taasesitus, töötab sõrmejäljelugejaga

Komplektis:
— karastatud klaas
— märg riie
— kuiv riie
— tolmuvastased kleebised
— klaasi pinda siluv spaatliga
— nanokattekihiga riie
— UV lamp

Похожие товары