Samsung A13 5G/A04s card sinine ümbris

14,90 

В наличии лишь 1

Kaardi silikoonist ümbris koos kohaga krediitkaardi jaoks annab lihtsa juurdepääsu krediitkaardile ja ID-le, mida tegelikult kasutate.

Teie telefon ja krediitkaardid on alati käepärast
Valdav enamus turul saadaolevatest telefoniümbristest ei paku kaartide või dokumentide hoidmise võimalust. Teisest küljest on rahakotiümbris lahendus, mis kõigile ei meeldi. Kaart on ümbris, tänu millele on telefon ja kaart alati käepärast.

Igapäevane kaitse
Kaardiümbris kaitseb telefoni tagakülge, servi ja tagakülge kriimustuste ja kahjustuste eest. Pole enam kriimustusi, isegi kui asetate võtmed ja telefoni samasse taskusse. Nutitelefon ei kuku enam juhuslikult käest – see on võimalik tänu libisemisvastasele kattele. Kaart pakub ka kaitset sõrmejälgede eest.

100% sobiv
Korpus on valmistatud painduvast silikoonist. Selline materjal tagab, et ümbris sobib ideaalselt seadmega. Lisaks on kõik väljalõiked ja nupud ideaalselt telefonimudelisse integreeritud.

Induktiivne laadimine töötab läbi kaardiümbrise. Telefoni juhtmevabaks laadimiseks ei pea te ümbrist eemaldama (soovitame siiski enne laadimist kaardi ümbrisest eemaldada).

Похожие товары