Hoco X96 USB A — Type C PD 6A 100W 1m valge

12,90 

В наличии

Brand: Hoco

Kiirlaadimine USB-A — USB-C kaabel firmalt Hoco. See võimaldab kiiret laadimist kuni 100 W võimsusega ja andmeedastust. See toetab Power Delivery protokolli ja võimaldab tänu suurele võimsusele laadida sülearvuteid.

Laadige isegi suuri seadmeid koheselt! Kaabel ühildub PD protokolliga ja sobib paljude erinevate kuni 100 W võimsusvajadusega seadmete, sealhulgas sülearvutite toiteks. Kiirlaadimine tähendab, et laadite oma nutitelefoni (või muu seadme) aku lühikese aja jooksul täielikult täis.

Ohutus ennekõike: kaablipistikute temperatuur hoitakse konstantsena, nii et te ei pea kartma ülekuumenemise ja aku kahjustamise pärast – isegi kui kasutate seadet laadimise ajal.

Pikk 1 m kaabel tagab nutitelefoni mugava kasutamise laadimise ajal.

Spetsifikatsioon:
Võimsus: 100W
Voolutugevus: 6 A
Ühendused: USB-A – USB-C
Pikkus: 1 m
Materjal: PVC
Kaal: 29 g
Kiirlaadimistehnoloogia tugi: Power Delivery
Muud: toetage sülearvutit kuni 100 W (20 V / 6 A)

Kiirlaadimine Hoco USB-A – USB-C kaabel See võimaldab kiiret laadimist kuni 100 W võimsusega ja andmeedastust. See toetab Power Delivery protokolli ja tänu suurele võimsusele võimaldab see sülearvuteid laadida.

Laadige isegi suuri seadmeid kiiresti! Kaabel ühildub PD-protokolliga ja sobib paljude erinevate kuni 100W võimsusega seadmete, sealhulgas sülearvutite toiteks. Kiirlaadimine tähendab, et saate oma nutitelefoni (või muu seadme) aku kiiresti täis laadida.

Ohutus ennekõike: kaablipistikute temperatuur hoitakse ühtlasel tasemel, nii et te ei pea kartma ülekuumenemise ja aku kahjustamise pärast – isegi siis, kui kasutate seadet laadimise ajal.

1 m pikkune kaabel tagab nutitelefoni mugava kasutamise laadimise ajal.

Tehnilised andmed:
Võimsus: 100W
Voolutugevus: 6 A
Ühendused: USB-A – USB-C
Pikkus: 1 m
Materjal: PVC
Kaal: 29 g
Kiirlaadimistehnoloogia tugi: Power Delivery
Muu: tugi sülearvutitele kuni 100 W (20 V / 6 A)

Похожие товары