Govee TV LED-riba taustvalgus H6199 55-65 tolli

49,90 

В наличии лишь 1

Brand: Govee

Govee Envisual: meie 1080p intelligentne kaamera jäädvustab ekraanil olevad värvid ja rakendub automaatselt teie Govee teleri taustvalgustusega. Kõrgem eraldusvõime koos täpsema värvituvastusega. (Märkus: kaamerat kasutatakse ainult värvide jäädvustamiseks ekraanil, seda ei saa kasutada projitseerimiseks ega heli jaoks.)
Nutikas hääljuhtimine: hallake oma teleri LED-tulesid lihtsate häälkäsklustega, Alexa ja Google’i assistendi või rakendusega Govee Home. Nautige juurdepääsu rohkematele värvidele ja funktsioonidele, nagu taimer, video, DIY ja muusikarežiim, mis aitavad teil luua vajaliku õhkkonna.
Dünaamilised valgusefektid: RGBIC-tehnoloogia võimaldab teil kohandada iga valgusriba segmenti ja kuvada korraga mitut värvi. 99+ stseenirežiimi ja 2 videorežiimiga on teie vaatamiskogemus ja jõulupeod teistsugused. Samuti saate Govee Light Studiost salvestada teiste inimeste isetegemise stiile.
Täiustatud muusikarežiim: teleri LED-tulede juhtpult on varustatud sisseehitatud mikrofoniga, mis aitab teil neid muusikaga sünkroonida. Valige 4 režiimi hulgast (Energic, Rhythm, Spectrum, Rolling) ja muutke oma puhkuse koosviibimised elavaks tantsuliste värvidega.

Похожие товары