Forcell TFK-TC-PD65W 2x USB-C + USB A

46,90 

В наличии лишь 2

Brand: Forcell

Üliire mitme pordiga toiteadapter Forcell GaN 65W suudab kiiresti laadida kolme seadet korraga.

Sellega saab laadida ka sülearvuteid
Toiteadapteriga saab väga kiiresti laadida erinevaid seadmeid, nt. nutitelefonid, iPhone’id, kõrvaklapid, tahvelarvutid, sülearvutid. See on varustatud kahe kaasaegse USB-C pordi ja klassikalise USB-A pordiga, tänu millele saate üheaegselt varustada energiaga kolme erinevat elektroonikaseadet.

Kiire ja turvaline laadimine
Toiteadapter toetab kiirlaadimisfunktsioone, milleks on Power Delivery ja Quick Charge 4.0, tänu millele ei taga see mitte ainult kiiret jõuülekannet, vaid kaitseb ka toitega seadmete akusid.
Sisseehitatud kaitsesüsteemid tagavad selle lühise ja ülepinge eest.

Üks seade paljude asemel
Toiteadapter võimaldab laadida korraga mõnda elektroonilist seadet, näiteks sülearvutit, nutitelefoni ja kõrvaklappe. See võib kergesti asendada klassikalisi laadijaid. See võib suurepäraselt töötada ka puhkuse ajal, kui juurdepääs pistikupesadele on piiratud ja palju seadmeid tuleb korraga laadida.

Suur võimsus kompaktses seadmes
Toiteadapter Forcel GaN 65W on kompaktne seade, mis tagab suure jõuülekande.
Tavalise räni asemel põhinevad GaN toiteadapterid galliumnitriidil, mis võimaldab energiat kiiremini edastada ja viib automaatselt kiirema laadimiseni. Samal ajal on nitriid tosin korda väiksem kui räni, mis muudab seadmed oluliselt väiksemaks kui nende traditsioonilised ekvivalendid. Seega on GaN-laadijad kiiremad ja väiksemad.
Märge! Kui seade toetab kiirlaadimise funktsiooni, on soovitatav kasutada sobivat, st suure voolu läbilaskvusega (5A) kaablit.

Spetsifikatsioon:
Mudeli ID: TFK-TC-65WPD
Sisendpinge: 110-240V~
Vahelduvvoolu sisendsagedus: 50-60Hz, 1,5A
Väljundpinge: USB A: 5V DC 3A, 9V DC 3A, 12V DC 2,5A, 20V DC 1,5A Max 30W, Tüüp C: 5V DC 3A, 9V DC 3A, 12V DC 3A, 15V DC 3A, 15V DC 3A, 3A 25A Max 65W
Väljundvõimsus: 65 W USB C jaoks, 30 W USB A jaoks
Keskmine efektiivsus töö ajal (50 Hz): 82,83%
Kasutegur madalal koormusel (10%): 72,28%
Kasutegur maksimaalsel koormusel (100%): 83,92%
Energiatarve ilma koormuseta: 0,18W
Lisaks: PD (Power Delivery) ja Quick Charge 4.0 laadimisfunktsioon
Kaabel: pole kaasas

Похожие товары